Preparing download

Dabas apļi - Garkalnes ezeri

GARKALNES EZERI - Ropažu novads Latvijas daba ir skaista un mēs dodamies izbaudīt to vairākus desmitus vai pat simtus kilometru attālumā no galvaspilsētas, lai šo skaistumu ieraudzītu. Viens no skaistākajiem dabas maršrutiem ir te pat Pierīgā – Ropažu novada Garkalnes mežos. Maršrutā apskatīsiet 4 Garkalnes meža ezerus, izstaigāsiet klusas meža takas, ja paveiksies, vērosiet dažādus meža dzīvniekus un putnus, izbaudīsiet vienotību ar dabu. Kā pievienotā vērtība maršrutam ir rakstnieka J.Jaunsudrabiņa izziņu taka, kurā Jūs uzzināsiet interesantus faktus par rakstnieku un viņa daiļradi. N.B. N.B. Ņem vērā, ka maršrutā ir iekļauti ceļi, pa kuriem brauc ar auto, tādēļ esi vērīgs un uzmanīgs! ** Grūtības pakāpe - vidēji grūts - maršruts ved pa meža ceļiem, takām, dzīvnieku takām. Uz takas gar ezeriem ir izteiktas koku saknes un purvainas bedres, tāpēc maršruts piemērots iešanai gaišajā diennakts laikā. Lai maršruts skaitītos iziets, ir jāatzīmējas vismaz 3 kontrolpunktos!
Create Bound Challenge
Start guide
approx. 180 minutes
approx. 10.5 km
Singleplayer Bound
2 stages
6 information
7 quizzes
1 mission
7 locations
1 Survey

Highscore

PlayersDatePoints
ZentiņaJan 1, 20231600
AnonymousJan 8, 20231600
Bite DaigaJan 21, 20231600
AnonymousJan 22, 20231600
AnonymousJan 28, 20231600

Scan this Code with the Actionbound App to start the Bound.

Rakstnieka Jāņa Jaunsudrabiņa izziņu taka, Garkalne, Latvia
57.039451, 24.404978
approx. 180 minutes
approx. 10.5 km
Singleplayer Bound
2 stages
6 information
7 quizzes
1 mission
7 locations
1 Survey
Overall rating
Fun
Variety
Places of interest
Difficulty
Informative
martins
yes
Julians
Cūkas staigā pa mežu un atstāj savus sūdus (pudeles, kafijas glāzes utt)
SoMe
Ļoti mulsinoš kontrolputs pie Tumšezera ceļā uz Asaru ezeru. Es kartē to redzēju uz ceļa, kas veda atpakaļ no Asaru ezera. Būtu labi, ja pēc iesniegtās atbildes varētu redzēt pareizo atbildi.
Liene L
Ļoti interesanta pastaigu taka ar dažādību. Vienam gan piekritīšu, jo vienu jautājumu palūkoju mātē Goglē, un tā man saka, ka ar šo vārdu tiek arī saukts dziļums. bet uzspiežot uz atbildi saka, ka nepareizi. Tad kura ir pareizā atbilde vai ko šis vārds apzīmē? Interesanta bija papildinformācija pēc pareizi atbildētiem jautājumiem 🙂, bet kopumā - pozitīvi!