siauliurbiblioteka's Bounds
All public Bounds by siauliurbiblioteka

Aukštelkės bibliotekos sukurtas maršrutas
by siauliurbiblioteka
Aukštelkės kaimas (seniau dvaras) yra 9 km į pietvakarius nuo Šiaulių, važiuojant Bubių link, abipus Šiaulių- Tilžės plento. Aukštelkės vardas susideda iš dviejų žodžių, - "aukštas" ir "elka", o tai reiškia "susirinkimą", "šventą vietą", "žinyčią". Aukštelkė- tai "aukšta žinyčia"- viena mūsų pagoniškos tikybos vietų. Neatsitiktinai pakalnėje nuo Rėkyvos pusės atitekantis upeliukas irgi Šventupiu vadinamas.
friends, travels
Bubių lankytinos vietos
by siauliurbiblioteka
Kiekvienas žinome savo miestelio istoriją, lankytinus objektus. Tačiau ar kada susimąstėme, kad galime pažinti jį kitaip? Šis žaidimas - programa puiki galimybė sau ir miestelio lankytojams pažinti jį įdomesniu būdu. Tai Įspūdinga ir įkvepianti kelionė reikalaujanti žinių ir gebėjimų.
history, sights, writers, culture
Pažink Meškuičių apylinkes ir tu!
by siauliurbiblioteka
Meškuičiai – miestelis Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje, į rytus nuo kelio Ryga–Tilžė, 18 km į šiaurės rytus nuo Šiaulių. Išbandykite maršrutą po Meškuičių apylinkes su ,,Actionbound" programėle. Tikimės, kad šiame žaidime Jūs galėsite susipažinti ne tik su lankytinomis vietomis, bet ir daug sužinosite, pamatysite ar atrasite. Norėdami greičiau įvykdyti užduotis, važiuokite mašina ar dviračiu, nes maršruto atstumo ilgis apie 14 km. Atsakymus į pateiktus klausimus ieškokite...
culture, history, sights, writers
Aplankykime Ginkūnų ir Aleksandrijos apylinkes
by siauliurbiblioteka
Sveiki, Ginkūnai – gyvenvietė Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje, greta šiaurės rytinės Šiaulių miesto ribos, prie kelio į Pakruojį. Kviečiame jus susipažinti su Ginkūnų ir Aleksandrijos vietovėmis bei patirti daug įspūdžių :) Kelionės praturtina žmogaus asmenybę, padeda nuspalvinti gyvenimą, o laikas praleistas kartu keliaujant bei patiriant naujus įspūdžius, yra nepakartojamai brangus. Taigi, norime Jus supažindinti su turiningu laisvalaikiu, kuris leis Jums geriau susipažinti su...
culture, active, writers, history
Lankytinos Raudėnų krašto vietos
by siauliurbiblioteka
Sveiki, Raudėnai – kaimas Šiaulių rajone, šalia kelio Šiauliai–Telšiai. Jūs atvykote į Raudėnų miestelį, įsikūrusį pačiame vakariniame Šiaulių rajono kampelyje. Kviečiame ir Jus pajusti bei pamatyti mūsų gamtos grožį. Jums nereikės nei mašinos, nei dviračio - viską nesunkiai įveiksite pėsčiomis. Tad pradėkime kelionę!!!
library, culture, sights, history
Kuršėnai KITAIP !
by siauliurbiblioteka
Kuršėnai (žem. Koršienā) – miestas Žemaitijoje, Šiaulių rajone, 25 km į vakarus nuo Šiaulių. Tai didžiausias Lietuvos miestas, nesantis savivaldybės centru. Kuršėnų miesto seniūnija, yra kaimiškosios seniūnijos centras. Šiame maršrute jūs galėsite susipažinti su žymiomis bei lankytinomis vietomis. Tikrai nesigailėsite dar kartą pažinę savo kraštą, o gal ir atrasite jį iš naujo.
culture, history, writers, sights
Kuršėnų lobiai 1
by siauliurbiblioteka
Kraštotyrinė istorinių lobių paieška Kuršėnuose. Įžymios vietos, žmonės, kultūros bei įvykiai.
CC-BY-SA Paežerių biblioteka
Paežerių kraštas
by siauliurbiblioteka
Kviečiame aplankyti Paežerių apylinkes ir susipažinti su įdomiausiomis miestelio vietomis. Sekmės įveikiant užduotis!
history, writers, sights, places
Šiupylių pažintinė kelionė
by siauliurbiblioteka
Šiupyliai - kaimas Šiaulių rajone, nutolęs 7 km nuo Gruzdžių miestelio. Jeigu jums įdomi Šiupylių kaimo praeitis, mėgstate nuotykius ir smagiai praleisti laiką gamtoje, tad kviečiame į pažintinę kelionę „NUO GRUZDŽIŲ LINK ŠIUPYLIŲ!"
history, culture, sights, writers, church
Susipažinkime su Varputėnų krašto lobiais
by siauliurbiblioteka
Varputėnai – kaimas Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje, 13 km į pietus nuo Micaičių, šalia 159 kelio Užventis–Šaukėnai–Kuršėnai, prie Ventos intako - Kesaučio upelio. Tai pažintinė kelionė po Šiaulių rajono Varputėnų apylinkes. Aplankysite įdomiausias krašto vietas, taigi kviečiame keliauti ir susipažinti!
history, writers, books, culture, library
CC-BY-TadasVycius
Žadžiūnų pažintinė kelionė
by siauliurbiblioteka
Žadžiūnai – kaimas Šiaulių rajono savivaldybėje, 0,5 km į pietus nuo kelio Kairiai-Degučiai, 3 km į rytus nuo Kairių tarp Skalvio upelio ir Kruojos. Kviečiame apsilankyti ir sužinoti įdomiausius faktus apie Žadžiūnų vietovę.
Library, history, culture, sights
Ringuvėnų kraštotyra KITAIP!
by siauliurbiblioteka
Ringuvėnai – gyvenvietė Šiaulių rajone, 3 km į šiaurės vakarus nuo Kuršėnų. Keliaukite kartu po Ringuvėnų apylinkes. Pamatykite įdomiausias vietas, gražiausius kraštovaizdžius ir susipažinkite su miestelio gyventojais!Linkime sekmės vykdant visas užduotis, taigi pradedam :)
library, sights, writers, culture