Preparing download

staffpet's Bounds
All public Bounds by staffpet

Procházka trochu jinak
by staffpet
Poznávací a putovní hra pro děti školního věku. Vhodná pro zpestření procházky i času s kamarády, nebo s rodinou. Pro začátek hry načtěte QR kód, přesuňte se ke vchodu do Městského informačního centra na náměstí v Mnichově Hradišti a hezky se bavte :)
Popletená pohádka
by staffpet
Skřítek Zlobílek ukradl pohádky, které škodolibě přepsal, aby si je už žádný chlapeček, ani holčička, nemohli užívat jako dříve. Pomůžeš nám pohádky opravit? Veselá hra pro malé děti s doprovodem rodičů v prostoru zámecké zahrady v Mnichově Hradišti. Vhodná pro zpestření procházky s Vašimi dětmi. Pro začátek hry načtěte QR kód, přesuňte se k hlavní vchodové bráně zámeckého parku a hezky se bavte :)
Výlet kolem Káčova
by staffpet
Tématem této putovní hry, na 7km dlouhé trase, je PŘÍRODA, otázky a úkoly jsou namíchané pro mladší i starší, takže je hra vhodná pro hezký výlet s celou rodinou, nebo kamarády. Pro začátek hry načtěte QR kód, přesuňte se za zámek v Mnichově Hradišti, k cestě vedoucí na vrch Káčov a hezky se bavte :)
Stezka pohádkových hlášek
by staffpet
Tématem této putovní hry, na 4km dlouhé trase, budou POHÁDKOVÉ HLÁŠKY. Hra je vhodná pro děti mladší, starší, ale i dospělé. Můžete hrát společně více osob na jednom mobilu, nebo poměřit své znalosti pohádek a hrát každý za sebe. Hra vhodná pro krátký výlet s celou rodinou, nebo kamarády. Pro začátek hry načtěte QR kód, přesuňte se na Sychrov u Mnichova Hradiště a hezky se bavte :)
Výlet na Drábky
by staffpet
Tato naučná putovní hra na 7km dlouhé trase bude věnována Drábským světničkám a Příhrazským skalám, jejich historii, zajímavostem zeměpisným i jiným. Otázky a úkoly jsou namíchané pro mladší i starší, takže je hra vhodná pro hezký výlet s celou rodinou, nebo kamarády. Pro začátek hry načtěte QR kód, přesuňte se do Dneboha za hasičské hřiště a hezky se bavte :)
Já s písničkou jdu jako ptáček
by staffpet
Tato delší putovní hra, na 12km dlouhé trase, bude plná PÍSNIČEK. Hra je vhodná pro celou rodinu. Pro začátek hry načtěte QR kód a přesuňte se před vchod do Klubu na náměstí v Mnichově Hradiště a hezky se bavte :)
Výlet plný seriálů
by staffpet
Tato delší putovní hra, na 12km dlouhé trase, bude plná otázek a zajímavostí o SERIÁLECH. Díky zastoupení lehčích i těžších otázek je hra vhodná pro celou rodinu. Pro začátek hry načtěte QR kód a přesuňte se před vchod do Klubu na náměstí v Mnichově Hradiště a hezky se bavte :)