Kuusalu digiseiklus
+rep
Players
Allen Larin, Ian Järve
Date
May 1, 2020
Duration
2 hours 3 minutes 48 seconds
Score
50/50 (100%)
Quizzes solved
1/1 (100%)
Spots found
4/4 (100%)

Mission: "Kasvata suureks!" Leia loodusest või koduaiast üks (nt valge) õiega lill, vaata teda ja kirjuta, mida annaksid juurde ja mida võtaksid ära, et ta kasvaks suureks.

  • Me lisaks selle pikema varre. Võtaks ära väikse varre.

Mission: Nimeta vähemalt KOLM oma kodukohast 10 km raadiuses olevat vaatamisväärsust. Sa ei pea nende juurde minema. Pildil on kujutatud hommik Viru rabas. Kirjuta ülesande vastuseks kolm sinule lähimat vaatamisväärsust.

  • Vabadussõjas langenute mälestusmärk, surnuaias Lauritsakivi Rootsi kuninga männid

Mission: On alanud küttepuude varumise hooaeg. Miks lasevad inimesed praegu tuua endale hoovi küttepuid, talv on ju veel kaugel? Missuguse puuliigi eest küsitakse kõige rohkem raha ja miks? Leia endale üks sobiv muru peal laiutav haluhunnik ja lao sellest virnake, mille maht on 0,5 rm. Kui kasutad võõrast hunnikut, küsi eelnevalt omanikult luba! Mis puuliiki valdavalt sa ehitamiseks kasutasid? Mitu halgu sul selleks kulus? Kui palju su virn maksab? Vastused kirjuta ülesande lahenduseks.

  • Kask, 53, umbes 50,

Mission: Kevad on luuleline aastaaeg. Proovi sinagi kirja panna mõned luuleread! Leia üks mõnus koht, kus saad vaadata taevast ja pilvi. Nii tulevad head mõtted. Pane oma luuletus siia kirja!

  • Ei ole häid ega halvemaid aegu, on vaid zoomi tund, milles viibime praegu

1
Made it!

50
Points

124
Minutes